آخرین اخبار

2. مهر 1399 - 17:00   |   کد مطلب: 32925
استاندار همدان با بیان اینکه جوانان ایرانی ریشه در دیانت و انسانیت دارند، گفت: دفاع مقدس ثابت کرد اعتماد به فکر و توان جوانان نتیجه بخش است.

به گزارش بهارانه،  به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سعید شاهرخی ظهر امروز در نشست با مجمع نمایندگان سمن‌های جوانان استان  با بیان اینکه دفاع جانانه و شرافتمندانه‌ رزمندگان اسلام در دفاع مقدس سربلندی و اقتدار ملت ایران را به همراه داشت، اظهار داشت: در دفاع مقدس اثبات شد که اعتماد به فکر و توان جوانان نتیجه بخش است.

وی با اشاره به اینکه جوانان ایرانی ریشه در دیانت و انسانیت دارند، افزود: جوانان ایرانی با وجود تحریم‌های ظالمانه، در علوم نو، حرف‌های جدی برای گفتن دارند.

استاندار همدان توسعه پیشرفت و آبادانی را در گرو اعتماد و میدان دادن به جوانان  دانست و عنوان کرد: حضور خودجوش جوانان در عرصه‌های مختلف و ایجاد تشکل‌های مختلف برای اعتلای جامعه، قابل تقدیر است.

بیشتر بخوانید

روحیه رزمندگان دفاع مقدس در جوانان استان بوشهر متبلور است

استاندار اصفهان: مخاطبان اصلی دوران دفاع مقدس جوانان هستند

یادداشت| دفاع مقدس و مسئولیت جوانان

وی با تاکید براینکه از همه جوانان بزرگوار و تلاشگر استان همدان که در قالب سمن‌ها در پی رفع مشکلات و مسائل رشد و توسعه استان‌شان هستند تشکر و قدردانی می‌کنیم، مطرح کرد:هدف جدی ما، ایجاد زمینه ارتقا جایگاه جوانان و زنان برای نقش آفرینی در توسعه استان است.

شاهرخی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی فضا را برای بهره‌مندی از اندیشه و توان جوانان فراهم کرده و پروژه‌ها و فعالیت‌های خود را به سازمان‌های مردم نهاد واگذار کنند.

وی بیان کرد: بهترین راه، واگذاری امور مردم به تشکل‌ها و سمن‌ها و استفاده از ظرفیت آن‌هاست بنابراین مدیران دستگاه‌های اجرایی، سمن‌ها را در کنار خود داشته باشند و به آنها کمک کنند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه باید میزان استفاده مدیران و دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت سمن‌ها ارزیابی شود و بیشتر شود، عنوان کرد: لازم است حوزه‌های سیاسی و اجتماعی در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی سمن‌ها نهایت همکاری را داشته باشند چرا که  حضور جوانان  سبب شتاب توسعه کشور خواهد شد پس جوان‌گرایی باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه