آخرین اخبار

3. مهر 1399 - 18:56   |   کد مطلب: 32936
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار در گفت‌وگو با بسیج:
باید با ترویج آیین کامل الهی و اسلام وسیله یأس دشمنان رسول اعظم(ص) را فراهم آوریم
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار گفت: باید ترویج آیین کامل الهی و سعادت آفرین اسلام را در سرلوحه برنامه‌ها قرار داده و وسیله یأس و ناامیدی دشمنان رسول اعظم(ص) را فراهم آوریم.

به گزارش بهارانه، فاطمه کتابی اصل در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه ایادی آمریکا و جیره‌خواران استکبار جهانی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) اظهار داشت: این تلاش‌ها چیزی جز ترغیب بیش از پیش ما در پیگیری اهداف متعالی پیامبر عظیم الشان(ص) و مفاهیم قرآنی نخواهد شد.

وی افزود: در مقام مقابله آگاهانه، باید ترویج آیین کامل الهی و سعادت آفرین اسلام را در سرلوحه برنامه‌ها قرار داده و وسیله یأس و ناامیدی دشمنان رسول اعظم(ص) را فراهم آوریم.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار ابراز داشت: پیامبر گرامی اسلام (ص) شخصیتی الهی و جهانی است و اهانت به آن حضرت و قرآن مجید جز رسوایی چیز دیگری برای دشمنان نخواهد داشت و این عمل دشمنان نه تنها باعث سست نشدن ایمان مسلمانان نمی‌شود بلکه بیداری هر چه بیشتر بشریت را به دنبال دارد.

وی همچنین در پایان خواستار اتحاد، انسجام و همبستگی مسلمانان جهان برای ممانعت از دستیابی اهداف شوم استکبار و جیره‌خواران آنان شد و بر اقدام مسئولان ذی ربط  به این موضوع مهم تاکید داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه