آخرین اخبار

5. مهر 1399 - 7:41   |   کد مطلب: 32943
رئیس کانون فرهنگی تربیتی میعاد بهار از تولید بیش از ۵۰۰ محتوای الکترونیکی در یک سال گذشته خبر داد.

 رئیس کانون فرهنگی تربیتی میعاد و مسئول سازمان دانش آموزی شهرستان بهار، محسن ایوبی در گفتگو با خبرنگار بهارانه اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس ایام کرونایی فعالیتهای این حوزه تعطیل نشده بلکه با تولید محتوای الکترونیکی فعالیت ها به صورت تخصصی تر پیش می رود.

ایوبی افزود: بیش از ۵۰۰ اثر در ایام قرنطینه خانگی و کرونایی تا به امروز تولید شده که بخش عمده ای از این آثار در کانالهای وزارت آموزش و پرورش ( پرورشی و فرهنگی، پایگاه های تابستانی، کانون های فرهنگی تربیتی و اردوها و ساپ : سامانه ارتباطی پیشتازان) بارگذاری شده و شهرستان بهار جزء پیشگامان، فعالین و برترین ها در این حوزه است.

مسئول سازمان دانش آموزی شهرستان بهار با بیان این مطلب که فعالیتهایی به صورت حضوری قبل از ایام کرونا نیز وجود داشته به اهم آنها اشاره کرد و گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس، برگزاری جشن عاطفه ها، جذب بیش از 3000 دانش آموز پیشتاز و ثبت در سامانه پیشتاز ، برگزاری مراسم در مناسبت‌های مذهبی، برگزاری مراسم یادواره شهدا (لاله های روشن) ،غبار روبی مزار شهدا، شرکت در نماز جمعه
و بازدید دانش آموزان از موزه از جمله فعالیت های سازمان دانش آموزی شهرستان بوده است.

وی همچنین برگزاری محافل قرآنی، کمک به برگزاری راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان و جشن روز دانش آموز ،برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کانون در استان همدان، برگزاری همایش همیاران پلیس، برگزاری باشکوه مانور سراسری زلزله و چاپ کتاب مانور (که باعث شد استان همدان در کشور رتبه اول را به دست آورد) را از دیگر اقدامات این نهاد برشمرد.

ایوبی همچنین برگزاری کلاسهای تئاتر، موسیقی، زبان، رباتیک، سرود، مداحی را از دیگر برنامه های جاری این کانون عنوان داشت و افزود: برگزاری جشن یلدا، مسابقات فرهنگی ورزشی، جشنواره غذایی، جشن دهه فجر و مسابقه عکس سلفی از راهپیمایی ۲۲ بهمن را در سال گذشته در برنامه های خود داشتیم که با استقبال خوبی مواجه شد.

وی به برگزاری مراسم بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی و کمک مومنانه به نیازمندان در سال گذشته اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات مجازی در ایام قرنطینه ، طرح هر خانه یک کانون و انجام فعالیت های مختلف در این زمینه اهم فعالیت های ما بوده که امسال نیز این برنامه ها ادامه خواهد داشت.

در آخر رئیس کانون فرهنگی تربیتی میعاد شهرستان بهار از همکاری ها و حمایت‌های مدیر همه مسئولین در جهت پیشبرد اهداف این حوزه تشکر کرد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه