آخرین اخبار

10. مهر 1399 - 8:33   |   کد مطلب: 32985
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان اعلام کرد:
خرید تضمینی ۴۳۹ هزار تن گندم از کشاورزان استان
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از خرید تضمینی ۴۳۹ هزار تن گندم از کشاورزان استان همدان خبر داد | با توجه به خرید تضمینی گندم به مقدار ۴۳۹ هزار تن و رشد هفت درصدی میزان خرید صورت گرفته نسبت به سال گذشته؛ استان همدان رتبه ششم کشوری را در خرید تضمینی گندم به دست آورد.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان از خرید تضمینی ۴۳۹ هزار تن گندم از کشاورزان استان همدان خبر داد.

مسعود بکایی با بیان اینکه ۱۰۰ درصد مطالبات گندم کاران استان همدان پرداخت شده است، از خرید تضمینی ۴۳۹ هزار تن گندم از کشاورزان استان همدان خبر داد.

وی با بیان اینکه مقداری از مطالبات کشاورزان گندمکار استان همدان باقی مانده بود، افزود: دیروز مبلغ ۷۳ میلیارد تومان از باقیمانده مطالبات کشاورزان گندم کار استان همدان واریز شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان افزود: با توجه به خرید تضمینی گندم به مقدار ۴۳۹ هزار تن و رشد هفت درصدی میزان خرید صورت گرفته نسبت به سال گذشته؛ استان همدان رتبه ششم کشوری را در خرید تضمینی گندم به دست آورد.

بکایی یادآور شد: همچنین با پرداخت تمام مطالبات کشاورزان به مبلغ یک هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان، فرایند خرید گندم در سال ۱۳۹۹ به اتمام رسید.

وی با قدردانی از حمایت‌های استاندار همدان و معاون هماهنگی اقتصادی استانداری گفت: همکاری سازمان جهاد کشاورزی، سازمان تعاون روستایی، اتحادیه و شرکت‌های تعاونی روستایی، اداره کل آموزش و پرورش، سیلوها و مراکز ذخیره سازی گندم و کارخانجات آرد در کسب این موفقیت شایان تقدیر است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه