آخرین اخبار

13. مهر 1399 - 21:20   |   کد مطلب: 33012
جلسه راهبردی مسکن افراد تحت حمایت با حضور معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان، معاونت بنیاد مسکن استان، رئیس بهزیستی شهرستان، رئیس بنیاد مسکن شهرستان و کارشناسان مربوطه در محل اداره بهزیستی بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از  روابط عمومی بهزیستی شهرستان بهار در ابتدای جلسه منوچهر نوروزی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ضمن  خوشامد گویی به میهمانان و ارائه گزارشی از اقدامات لازم درخصوص تامین مسکن افراد تحت پوشش گفت: با توجه به اطلاع رسانی انجام شده توسط کارشناسان و مددکاران بهزیستی شهرستان تاکنون ۴۳ نفر متقاضی ساخت مسکن هستند که در قالب تفاهم نامه مشترکی که توسط سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص تامین مسکن محرومین منعقد شده اقدام لازم برای تامین مسکن این خانوارها با بازدید از ۴۳ خانوار توسط کارشناسان بهزیستی و بنیادمسکن انجام خواهد شد.  

نوروزی افزود: مقرر گردید که با همکاری دهیاری ها مدارک لازم توسط مددجو تحویل بنیاد مسکن شده تا در اسرع وقت پروانه ساخت صادر و افراد شروع به کار نمایند.

در ادامه جلسه حمیداله فارسی معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسات خیریه بهزیستی استان و همچنین خوش کردار معاون بنیاد مسکن استان راهنمایی ها و نظرات خود را در خصوص بهبود روند اجرا و ساخت مسکن خانوار های دارای دو عضو معلول و تک معلولی و همچنین مسکن محرومین ارائه نمودند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه