آخرین اخبار

21. مهر 1399 - 11:02   |   کد مطلب: 33085
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار از پلمب سه باشگاه ورزشی در شهرستان بهار به دستور دادستانی خبر داد.

 علیرضا صفی زاده، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه اظهار داشت: در راستای مصوبه ستاد استانی کرونا و دستور استاندار مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی نظارت های ما بر اماکن و باشگاه های ورزشی شدت گرفته است و در این باره چندین مورد تخلف از سوی برخی باشگاه ها دیده شده و تقاضای عموم مردم بر برخورد با آنها بوده است.

صفی زاده ادامه داد: سه باشگاه ورزشی متخلف در شهرستان داشتیم که پیش از این چندین بار به آنها تذکر داده شد، اما در نهایت دادستان محترم شهرستان دستور برخورد و پلمب سه باشگاه ورزشی را ابلاغ نمود و در همین راستا برخورد مقتضی از سوی نیروی انتظامی صورت گرفت و سه باشگاه ورزشی پلمب شد.

وی به شرایط اضطراری استان و شهرستان در وضعیت شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: اداره ورزش و جوانان متولی اشاعه ورزش در شهرستان است ؛ اما هم اکنون در شرایطی هستیم که سلامتی مردم مهمتر است و ما مجبوریم با باشگاه ها و اماکنی که خلاف مصوبه ستاد استانی کرونا رفتار می کنند برخورد کنیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار افزود: ما شرایط اقتصادی حاکم بر کشور را درک می کنیم، اما سلامتی مردم برای ما در اولویت است ، لذا شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی باشگاهها و اماکن ورزشی موضوع را با اداره ورزش یا دادستانی در میان بگذارند تا برخورد مناسبی صورت گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه