آخرین اخبار

22. مهر 1399 - 8:56   |   کد مطلب: 33093
جلسه شورای هیئات مذهبی شهرستان بهار با شهردار و شورای اسلامی شهر بهار عصر دیروز در شهرداری شهر بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، درجلسه شورای هیئات مذهبی شهرستان با شهردار و اعضای شورای شهر بهار که روز گذشته در دفتر شهردار بهار برگزار شد، به توجه ویژه به هیئات مذهبی تاکید شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام جمشیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مطالبی در خصوص اهمیت و نگاه ویژه به هیئات مذهبی و لزوم تهیه بیلبردهای تبلیغاتی در سطح شهر ارائه داد.

سپس سعید فریدی وثوق رئیس شورای هیئات مذهبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهرداری پیشنهاد مساعدت در خصوص مجوز تجاری جهت مغازه های موجود در ساختمان اداره تبلیغات اسلامی و لزوم درآمد پایدار جهت هزینه در امور مذهبی شهرستان را مطرح نمود.

در ادامه حاضرین به بیان نظرات خود در نامگذاری خیابانها، کوچه ها و معابر پرداختند و بر لزوم توجه بیشتر به مراسم و مساجد و استفاده از ظرفیت های مذهبی و اجتماعی جوانان پرداختند.

در پایان  حسین فیض الهی رئیس شورای شهر بهار در خصوص عملکرد  شهرداری و شورا و اهمیت حضور و مشارکت در مراسم ملی و مذهبی  مطالبی عنوان نمود.

همچنین محمدرضا یاری شهردار بهاردر خصوص فراهم نمودن زمینه تجاری مغازه های مذکور قول مساعد داده و اعلام نمود شهرداری آمادگی همکاری با کلیه هیئات مذهبی شهر با محوریت شورای هیئات مذهبی را دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه