آخرین اخبار

24. مهر 1399 - 12:08   |   کد مطلب: 33120
سه شهید مدافع حرم استان همدان، شهید میلاد مصطفوی، مجتبی کرمی و مجید صانعی سه شهیدی بودند که هر سه در ۲۵ مه رماه سال ۱۳۹۴ در عملیات آزادسازی حومه حلب به شهادت رسیدند.

به گزارش بهارانه، به نقل از عصر همدان، سید میلاد(محمد) مصطفوی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در شهر بهار دیده به جهان گشود. او از بسیجیان گردان ۱۶۵ امام حسین(ع) بود که ۲۵ مهر ۱۳۹۴ در جریان عملیات محرم و در محور حلب در ۲۹ سالگی به شهادت رسید و داعشی ها همچون مولایش حسین(ع) سر از بدنش جدا کردند.

مجتبی کرمی ۲۰ آذر ۱۳۶۵ در روستای کهنوش شهرستان تویسرکان متولد شد و در اوج جوانی عضو گردان تکاور ۱۵۴ حضرت علی اکبر(ع) شده و آموزش های سخت نظامی و ویژه تکاوری را فرا گرفت.

او با علاقه به جبهه مقاومت سوریه شتافت و چند بار هم مجروح شد و در نهایت ۲۵ مهر ۱۳۹۴ برابر با سوم محرم الحرام ۱۴۳۷ هجری، قمری در عملیات آزاد سازی حومه حلب به شهادت رسید.

مجید صانعی موفق ۲۸ خرداد سال ۱۳۵۸ در همدان چشم به جهان گشود و رئیس کمیته بازرسی هیئت ورزش های رزمی همدان و بنیان گذار و نماینده رسمی سبک «نینجوتسو» در استان بود.

او به عنوان عضو گردان ۱۶۱ امام حسین(ع) همدان برای دفاع از اسلام عازم سوریه شد و به همراه سه دوست دیگر خود در ۲۵ مهر ۱۳۹۴ به شهادت رسید.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر