آخرین اخبار

25. مهر 1399 - 23:55   |   کد مطلب: 33127
25 مهر ماه سالروز شهادت سید میلاد مصطفوی شهید مدافع حرم شهرستان بهار است که به همین مناسبت یاد و خاطره این شهید بزرگوار بر سر مزارش گرامی داشته شد.

به گزارش بهارانه، سهم شهرستان بهار از شهدای مدافع حرم 2 شهید والا مقام به نامهای سید میلاد مصطفوی و مرتضی ترابی کمال است. 25 مهر ماه سالروز شهادت سید میلاد مصطفوی اولین شهید مدافع حرم شهرستان بهار است که  در سال 1394 و چند روز پس از شهادت سردار حاج حسین همدانی ، در حلب سوریه به شهادت رسید.

سید میلاد متولد 1364 بوده و در هنگام شهادت 29 سال داشت، او از دوران نوجوانی علاقه وافری به هیئات مذهبی داشت و همواره در اردوهای راهیان نور شرکت می کرد و از خادمان زائرین شهدای دفاع مقدس بود.

وی همچنین از ورزشکاران شناخته شده شهر بهار بود و به ورزش جودو می پرداخت و در سالهای آخر از اعضای ثابت هیئت غلامان آل حیدر بود تا اینکه با تکلیفی که بر دوش جوانان این مرز و بوم نهاده شد برای دفاع از حریم اهل بیت راهی سوریه شد و سرانجام در 25 مهر ماه سال 94 به درجه رفیع شهادت نایل آمد و سرانجام با تلاش رزمندگان حریم آل الله پیکرش پس از 20 روز بی سر و دست و پا به وطن بازگشت و با تشییع بر روی دست همشهریان در جوار حرم آیت الله بهاری به خاک سپرده شد.

عصر امروز به همین مناسبت اجرای گروه سرود ، سخنرانی و مداحی بر مزار این شهید به صورت خودجوش و از سوی برخی جوانان هم هیاتی وی برگزار شد و یاد و نامش گرامی داشته شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه