آخرین اخبار

28. مهر 1399 - 8:25   |   کد مطلب: 33140
علیرضا صفی زاده با گرامیداشت هفته تربیت بدنی گفت: محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

به گزارش بهارانه، سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار با اشاره به اینکه 26 مهرماه لغایت دوم آبان ماه به عنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نام‌گذاری شده است، گفت: هر ساله در این ایام برنامه‌های مختلف و متنوع ورزشی در سطح استان برگزار می‌شد اما امسال به‌دلیل شرایط کرونایی، حفظ سلامت افراد شرکت‌کننده اساس برگزاری خواهد بود.

وی از بیش بینی ۳۰ برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه بزرگداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تجدید میثاق با شهدا؛ دیدار با امام جمعه شهرستان؛ برگزاری برنامه مسابقات بومی و محلی به صورت مجازی از مهمترین برنامه های این هفته خواهد بود.

با توجه به مصوبه ستاد استانی کرونا و تمدید تعطیلی اماکن ورزشی علارغم برنامه ریزی گسترده از برگزاری برنامه به صورت حضوری معذور هستیم و محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع حقوق ورزشی؛ چالش پلانک؛ مسابقه من ورزش را دوست دارم چون...از برنامه های است که در فضای مجازی پیش بینی شده است.

صفی زاده افزود: برگزاری همایش‌ طبیعت گردی و پیاده روی بانوان و اجرای طرح سبا از برنامه های ویژه بانوان در این ایام خواهد بود.

وی تصریح کرد: تفاهنامه هایی نیز با مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر و تله کابین گنجنامه جهت تخفیف ویژه شهروندان و ورزشکاران بهاری منعقد شده که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با تقدیر از همه کارکنان و دستندرکاران ورزش گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا امسال باشگاه داران و بهره برداران سالن ها ضررهای زیادی متحمل شدند که امیدواریم مسئولان استانی و کشوری نگاه ویژه ای جهت کمک به این عزیزان داشته باشند.
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه