آخرین اخبار

27. دى 1399 - 19:16   |   کد مطلب: 33972
جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس بهزیستی و جمعی از مسئولین شهرستان بهار با موضوع آسیب های اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی  شهرستان بهار،  نوروزی رئیس بهزیستی در این جلسه گزارشی از اقدامات بهزیستی در این خصوص را ارائه نموده و گفت: تاسیس و راه اندازی اورژانس اجتماعی در ابتدای سال ۹۷ از جمله اقدامات بسیار مهم بهزیستی در این زمینه می باشد که با انجام مشاوره های فردی، پیگیری سریع و آموزش های همگانی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش می نماید.                                                                                                              

وی در ادامه افزود: تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی در محلات کم برخوردار جهت مشارکت بیشتر مردم منطقه، اجرای طرح های پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد و راه اندازی خط ملی ۰۹۶۲۸ جهت انجام مشاوره و راهنمایی تلفنی به افراد معتاد و خانواده های آنها از دیگر اقدامات بهزیستی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد. به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی  شهرستان بهار،  نوروزی رئیس بهزیستی در این جلسه گزارشی از اقدامات بهزیستی در این خصوص را ارائه نموده و گفت: تاسیس و راه اندازی اورژانس اجتماعی در ابتدای سال ۹۷ از جمله اقدامات بسیار مهم بهزیستی در این زمینه می باشد که با انجام مشاوره های فردی، پیگیری سریع و آموزش های همگانی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش می نماید.                                                                                                                                                                                                                                                  

 نوروزی در ادامه افزود: تاسیس پایگاه سلامت اجتماعی در محلات کم برخوردار جهت مشارکت بیشتر مردم منطقه، اجرای طرح های پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد و راه اندازی خط ملی ۰۹۶۲۸ جهت انجام مشاوره و راهنمایی تلفنی به افراد معتاد و خانواده های آنها از دیگر اقدامات بهزیستی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه