آخرین اخبار

20. بهمن 1399 - 17:30   |   کد مطلب: 34192
معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب همدان: با رانندگان خودروهای آفرود و راکبین موتور کراس که در دامنه کوه‌ها و تپه‌ها اقدام به تخریب کوه و اراضی ملی می‌نمایند و موجب ایجاد مزاحمت برای کشاوران و باغداران می‌شوند؛ برخورد می‌‌گردد.

به گزارش بهارانه، سید هادی مصطفوی، معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب همدان در نظارت و پیگیری حقوق عامه در گفت‌وگو واحد اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اظهار کرد: با رانندگان خودروهای آفرود و راکبین موتور کراس که در دامنه کوه‌ها و تپه‌ها اقدام به تخریب کوه و اراضی ملی می‌نمایند و موجب ایجاد مزاحمت برای کشاوران و باغداران می‌شوند؛ برخورد می‌‌گردد.

   وی افزود: باید دستگاه‌های متولی نسبت به تسهیل، فراهم‌سازی و تهیه مکان مناسب جهت امر ورزش و تفریح اتومبیل‌رانی و موتور سیکلت‌رانی اقدام نماید تا اشخاص که مبادرت به این نوع فعالیت می‌کنند؛ به بهانه ورزش اراضی ملی را تخریب ننمایند.

معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب همدان در نظارت و پیگیری حقوق عامه تأکید کرد: ادارات محیط زیست، منابع طبیعی و آبخیزداری استان نیز باید نسبت به نظارت بر حفاظت از کوه‌ها و اراضی ملی اهتمام بیشتری داشته باشند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه