آخرین اخبار

21. بهمن 1399 - 15:32   |   کد مطلب: 34198
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه طی امروز و فردا افزایش ابرناکی داریم اما منجر به بارش باران نخواهد شد گفت: تغییرات محسوس دما نداریم و تا دوشنبه هفته آینده گرما در استان ماندگار خواهد بود.

به گزارش بهارانه، محمدحسن باقری‌شکیب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه تا اواسط هفته آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری است اظهار کرد: طی امروز و فردا افزایش ابرناکی داریم اما منجر به بارش باران نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تغییرات محسوس دما نداریم و تا دوشنبه هفته آینده گرما در استان ماندگار خواهد بود افزود: طبق مدل‌های هواشناسی از اواخر هفته آینده احتمال بارش برف و باران وجود دارد و از روز سه شنبه دما نیز کاهش می‌یابد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان تصریح کرد: افزایش دما در همدان به صورت موقتی است چراکه در فصل زمستان به سر می‌بریم و از اواخر هفته دما حداقل تا منفی ۷ تا ۸ درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته تغییرات دمای هوای همدان بین ۱۴ و منفی ۳ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است یادآور شد: در ۲۴ گذشته شهرستان بهار با ۱۵ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه و صبح امروز کبودراهنگ با منفی پنج درجه سانتیگراد سردترین نقطه ثبت شده است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه