آخرین اخبار

27. بهمن 1399 - 9:21   |   کد مطلب: 34251
اصلاح شبکه آبرسانی روستای دستجرد یکی از پروژه های شاخص در سطح شهرستان است که چند وقتی بدلیل پاره ای از مسائل و مشکلات اجتماعی و تملیکی اراضی و معابر پیشرفت آن کند شده بود.

به گزارش بهارانه، مدیر آبفای شهرستان بهار از اجچرای مراحل پایانی اصلاح شبکه آبرسانی دستجرد خبر داد و اظهار داشت: در چند ماه اخیر با پیگیری های مدیریت شهرستان و نظر مساعد مدیر عامل شرکت آبفای استان این پروژه با سرعت در حال اجرا میباشد.

مدیر آبفای شهرستان در آخرین بازدید از روند اجرایی این طرح به بعضی مسائل و تنش های اجتماعی پیش آمده در این پروژه اشاره کرد و گفت: با صحبت و مذاکره شفاهی که با اهالی انجام شده این مشکلات نیز مرتفع گردیده است.

حاجی ئی از همکاری و مساعدت شورا و دهیاری این روستا در اجرای این پروژه تقدیر نمود و افزود: در پروژه های روستایی، شورا و دهیاری نقش مهمی در کیفیت و سرعت اجرا دارند و عملکرد آنها میتواند بسیار سازنده باشد و بسیاری از مسائل اجتماعی و تملیکی توسط ایشان قابل حل است.

مدیریت آبفای شهرستان پس از این بازدید ازشبکه آبرسانی روستای بابا علی نیز بازدید کرد و از نزدیک بر فعالیت واحد حوادث و اتفاقات بخش روستایی نظارت نمود.

حاجی ئی با اشاره به فرمان رهبری در باره خدمت رسانی به مناطق محروم و توسعه نیافته ارائه خدمات به مشترکین و پشتیبانی از تاسیسات را بویژه در مناطق محروم شهرستان از اهداف اصلی شرکت آبفا عنوان نمود و افزود: خدمت به این عزیزان موهبتی است از خداوند متعال که باید به نحو مطلوب انجام شود .
انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه