آخرین اخبار

27. بهمن 1399 - 12:52   |   کد مطلب: 34252
مسابقه جودو یگان‌های ویژه نیروی انتظامی کشور با معرفی برترین‌ها در شهرستان بهار پایان یافت.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، در جشنواره فرهنگی ورزشی نیروی انتظامی ۱۵ تیم از یگان‌های ویژه کشور با هم به رقابت پرداختند که در پایان در نتیجه تیمی یگان همدان اول، یگان سوم تهران دوم و یگان دوم تهران مقام سوم شدند.

در نتیجه انفرادی هم در وزن ۶۶- حمیدرضا کریمی ناصر از همدان اول، امین سالاروند از تهران دوم و علی عارفی از تبریز و ایمان فقیه نژاد از یگان دوم مشترکاً سوم شدند.
 
 
در وزن ۵۵- کیلوگرم هم محمدرضا ترابی زائر از همدان اول، سجاد یاریان از یگان سوم تهران دوم و محمد مهرابی از تهران بزرگ سوم شدند و در وزن ۶۰- کیلوگرم احمد نوروزی از همدان، سجاد نوریان پور از تهران بزرگ و محمدخسروبیگی از یگان سوم تهران به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در وزن ۷۳- کیلوگرم حسن طولابی از تبریز اول، محمد مهذلی از تهران دوم و صابر محمدی و داود رجبی هر دو از همدان مشترکاً سوم شدند و در وزن ۸۱- کیلوگرم مهدی برزگر از یگان دوم تهران اول، علی علیزاده از یگان سوم دوم و محمد حقانی از تهران و حسین اکبری از تبریز مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۹۰- کیلوگرم این رقابت‌ها علی تقی لو از تیپ سوم اول، میلاد صابری نیا از تهران دوم و سعید کردی از اراک و علی براتیان از تیپ سوم مشترکاً سوم شدند.

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم نیز عمران قره گوزلو از یگان سوم اول، منوچهر فرامرزی از تیپ دوم دوم و حمید رحمانی از خراسان رضوی و جلال پاک از تیپ دوم مشترکاً سوم شدند و در نهایت در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم مسعود خرابات از یگان دوم و مهدی امیری از یگان سوم اولی مشترک، بهزاد محمدی از همدان دوم و محمد جعفری از مازندران مقام سوم را کسب کرد.
 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه