آخرین اخبار

27. بهمن 1399 - 22:03   |   کد مطلب: 34257
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف یک‌هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، بزرگعلی نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  از کشف مرغ زنده فاقد مجوز در شهرستان  بهار خبر داد و با بیان اینکه ماموران انتظامی شهرستان حین گشت‌‌زنی به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن‌ را متوقف کردند اظهار کرد: در بازرسی از این خودرو، یک‌هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با بیان این که کارشناسان ارزش این محموله را بیش از ۶۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: با توجه به این که دام و طیور قابلیت انتقال بیماری دارند باید با اخذ مجوزهای لازم حمل شوند در غیر این صورت از تردد آن ها جلوگیری می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در بخش دیگری از سخنانش از دستگیری سه سارق منزل مرد و زن سالمند در این شهرستان خبر داد و افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل پیرمرد و پیرزن سالمند در یکی از محلات شهرستان بهار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی، استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی و استفاده از تجهیزات فنی یکی از سارقان که در همسایگی مالبختگان بود را شناسایی و پس از دستگیری نامبرده، وی را به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کردند.

نوری با بیان این که متهم در تحقیقات به عمل آمده و در مواجهه با دلایل و مدارک به سرقت با همدستی 2 نفر از دوستانش اعتراف کرد، بیان داشت: در یک عملیات پلیسی همدستان سارق در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی در پایان با اشاره به این که متهمان با تشکیل پرونده برای رسیدگی به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان خواست به هشدارهای پیشگیری از سرقت منزل و استفاده از دوربین‌های مداربسته شد.

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه