آخرین اخبار

28. بهمن 1399 - 10:50   |   کد مطلب: 34261
آرش میراسماعیلی رئیس فدرارسیون جودو میهمان شهرستان بهار خواهد بود.

به گزارش بهارانه، علیرضا صفی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار از سفر آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودی کشور به بهار خبر داد و گفت: شهرستان بهار در سالهای گذشته پیشرفت خوبی در رشته جودو داشته و قهرمانان ارزنده بسیاری را به کشور تقدیم نموده است بدین سبب رئیس فدراسیون جودوی کشور سفر یک روزه ای را به این شهرستان خواهد داشت.

صفی زاده در تشریح برنامه سفر یک روزه میراسماعیلی به بهار اظهار داشت: مقرر شده که میر اسماعیلی در این سفر یک روزه، ابتدا به منزل پدر شهید بزرگوار سید میلاد مصطفوی برود و با اهدای نشان ارزنده فدراسیون از شهید جودوکار شهرمان ، سید میلاد مصطفوی تجلیل نماید.

وی همچنین گفت: رئیس فدراسیون جودو در ادامه قرار است مدرسه جودوی بهار  را که به همت آموزش و پرورش و هیات جودو تجهیز شده است ، افتتاح نماید.

صفی زاده با اشاره به ظرفیت های ارزنده جودوکاران بهاری در میادین کشوری اظهار داشت: در ادامه  قرار رئیس فدراسیون بازدیدی از سالن جودو شهید مهری بهار داشته و با جودوکاران و قهرمانان ارزنده جودو شهرستان دیدار و گفتگو کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار همچنین احداث و راه اندازی کمپ تیم های ملی جودو در شهرستان بهار از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات جودو را پیشنهادی برای ارائه به رئیس فدراسیون جودوی کشور عنوان کرد و گفت: ما در این شهرستان قهرمانان ارزنده ای داریم که می توان از پتانسیل آنها به خوبی در این زمینه بهره برد.

انتهای پیام/ک
 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه