آخرین اخبار

3. اسفند 1399 - 8:27   |   کد مطلب: 34306
محمدرضا شفیعی که پیش از این سمت بخشدار مرکزی بهار را برعهده داشت، در واپسین ماه های عمر دولت عهده دار معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرماندار بهار شد.

به گزارش بهارانه، اردیبهشت ماه ۹۸ مینو نیکبخت به عنوان اولین بانوی زن معاون فرماندار در شهرستان بهار با عنوان معاون برنامه ریزی و عمران منصوب شد، این انتصاب که در نوع خود جالب و اولین بود، خبرساز شد.

این خبر با استقبال بانوان بهاری مواجه شد، به طوریکه انتظار می رفت تحول بزرگی در حوزه بانوان شهرستان در ارتباط گیری معاون فرماندار با بانوان رخ دهد، اما عملا چنین اتفاقی نیفتاد و وی در کمتر از یک سال تودیع شد و پست معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری خالی ماند.

در آخرین روزهای بهمن ماه امسال طی جلسه ای در فرمانداری شهرستان بهار محمدرضا شفیعی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و محمد سلطانی ابراهیمیان به عنوان بخشدار مرکزی بهار معرفی شدند.

مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان بهار و بخشدار مرکزی بهار با حضور مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همدان، فرماندار، معاون، بخشداران و کارکنان فرمانداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

شفیعی پیش از این سمت در بخشدار مرکزی بهار و سلطانی در سمت معاونت فرمانداری درگزین فعالیت داشتند.

حال در پایان سال ۹۹ محمدرضا شفیعی که بومی شهر بهار است در سمت معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرماندار منصوب شده تا در چند ماه پایانی از عمر دولت بلکه بتواند تحولی در این حوزه ایجاد کند.
انتهای پیام/ک

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه