آخرین اخبار

4. اسفند 1399 - 17:50   |   کد مطلب: 34322
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: گردشگری همدان در چهاردهمین نمایشگاه گردشگری تهران معرفی می‌شود.

به گزارش بهارانه، 

علی مالمیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از حضور همدان در نمایشگاه گردشگری خبر داد و اظهار کرد: استان همدان با غرفه ۱۷۰ متری در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران حضور می‌یابد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ ۵ تا ۸ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود گفت: همدان با انجام طراحی و غرفه آرایی بسیار شکیل با حضور تمام فعالان گردشگری استان در این نمایشگاه شرکت کرده و ظرفیت‌های گردشگری همدان را معرفی می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همدان بیان کرد: معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان از طریق ویدئو وال، معرفی سوغات و صنایع‌دستی و نشست‌های چهره به چهره با فعالان گردشگری از مهمترین برنامه‌های استان است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه، نمایندگان شهرهای دارای برند جهانی ملایر و لالجین، تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری، شرکت‌های گردشگری نظیر علیصدر و تله‌کابین نیز حضور دارند.

مالمیر ضمن تاکید بر اینکه این نمایشگاه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است افزود: ستاد برگزاری نمایشگاه‌ها تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی را در نظر گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه