آخرین اخبار

11. اسفند 1399 - 11:01   |   کد مطلب: 34328
بررسی وضعیت و برنامه های هیات کشتی بهار با حضور دبیر هیات استان :
کشتی بهار یکی از بی حاشیه ترین ها در استان است
با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار و قاسم ربیعیان دبیر هیات کشتی استان وضعیت کشتی بهار و برنامه های این هیات برای سال ۱۴۰۰ مورد ارزیابی قرار گرفت

به گزارش بهارانه، به نقل از نشاط شهر صبح امروز نشستی با حضور دبیر هیات کشتی استان همدان ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار و هیات کشتی شهرستان بهار به منظور بررسی وضعیت هیات کشتی شهرستان بهار برگزار شد.

دبیر هیات کشتی استان در این نشست گفت: بهار سابقه طولانی در کشتی دارد و قهرمانان ارزنده ای به کشتی کشور و استان معرفی کرده است و یکی از شهرستانهای بی حاشیه کشتی استان است.

وی افزود: در شرایط کرونا سعی کردیم کشتی استان را سرپا نگه داریم اما کشتی یکی از رشته هایی بود که در دوران کرونا ضرر زیادی را متحمل شد.

صفی زاده نیز در این نشست گفت: کشتی بهار بعد از سالها توانست در جمع برترین های رده نوجوانان و جوانان استان قرار بگیرد که این نشان از پشتوانه سازی مناسب و پیشرفت این رشته در شهرستان دارد.

وی افزود: خوشبختانه در شهرهای لالجین؛ صالح آباد؛ مهاجران و حتی روستاهایی همچون پرلوک، زاغه و آبرومند تمرینات کشتی برگزار می شود که امیدواریم هیات استان نگاه ویژه تری به بهار داشته باشند.

در این نشست رومیایی رئیس هیات کشتی شهرستان و فرجام عضو هیات رئیسه این هیات به بیان برنامه ها ونظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه