آخرین اخبار

11. اسفند 1399 - 11:06   |   کد مطلب: 34329
به همت هیات فوتبال شهرستان بهار :
از زحمات مدیریت باشگاه ذوب فلزات بهار تجلیل شد
هیات فوتبال شهرستان بهار از زحمات مدیریت باشگاه ذوب فلزات شهر بهار، که سابقه سی ساله فعالیت در عرصه فوتبال شهرستان بهار را دارد، تجلیل کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از نشاط شهر باشگاه ذوب فلزات شهر بهار یکی از باشگاه های قدیمی در رشته فوتبال است که حدودا سی سال در ورزش شهرستان فعالیت داشته و محلی برای شکوفایی استعدادهای جوانان این شهر در رشته فوتبال بوده است و هم اکنون تیم ذوب فلزات در لیگ دسته سه کشور توپ می زند.

ظهر روز گذشته در حاشیه تمرین فوتسال تیم پیشکسوتان فوتبال بهار ، هیات فوتبال شهرستان بهار در حرکتی درخور و شایسته به پاس سه دهه تیم داری و مدیریت باشگاه ذوب فلزات و خدمات فراوان به فوتبال شهرستان و تربیت ورزشکاران از خیر بی ادعا حاج محمد زارعی تقدیر کرد.

در این مراسم ریاست هیئت فوتبال شهرستان بهار، حامد رنجبرصولتی و عیسی شهبازی پیشکسوت فوتبال حضور داشته و از زحمات مدیریت تیم ذوب فلزات بهار تجلیل کردند.

در پایان جلسه تمرین فوتسال پیشکسوتان شهر بهار ریاست هیئت از زحمات تمام پیشکسوتان تقدیر کرد و با درخواست استفاده از تجربیات گرانبهای این عزیزان در کمک به پیشبرد اهداف و برنامه های هیئت و سلامتی و بهروزی برای ایشان و موفقیت خانواده های محترمشان را آرزو کرد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه