آخرین اخبار

13. اسفند 1399 - 10:33   |   کد مطلب: 34333
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهار از دستگیری سارق حرفه ای خودرو با 5 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان داشت: در پی سرقت چند دستگاه خودرو به شیوه ی اینکه رانندگان خودرو با سهل انگاری خودرو خودرا به صورت روشن در کنار خیابان و کوچه رها نموده و سارق از این فرصت استفاده و.در آنی اقدام به سرقت خودرو می نمود. بنابراین موضوع دستگیری سارق یا سارقین به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ نوری افزود: سارق در آخرین بزه خود اقدام به سرقت یک دستگاه خودرو می نماید که بلافاصه موضوع به پلیس گزارش می گردد و پلیس با استفاده از تمام توان و با هوشیاری و تیزبینی طرح مهار را با دقت اجرا که خود رو مسروقه را با سارق مشاهده که پس از هماهنگی قضایی و مسدود نمودن مسیر تردد خودرو آن را متوقف و.سارق نیز دستگیر گردید .

فرمانده انتظامی بهار خاطرنشان کرد: پس از دلالت متهم به مقرر انتظامی با توجه به اینکه مال باختگان و شهروندان قبلا سارق را در هنگام سرقت مشاهده نموده بودند بنابراین از آنها دعوت تا سارق را شناسایی نمایند که در این مواجهه تعداد 5فقره سرقت خودرو توسط متهم برای پلیس محرز گردید .

سر هنگ نوری در خاتمه با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی واز آن طریق با قرار معلوم روانه زندان گردیده و از همشهریان گرامی خواست تا به هشدار های صادره پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت خودرو توجه داشته و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعا مراتب را به پلیس 110گزارش دهند .

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه