آخرین اخبار

5. فروردين 1400 - 23:00   |   کد مطلب: 34391
سخنگوی جمعیت هلال احمر از ورود ۳۷ هزار و ۶۹۱ مسافر به ایران از طریق مرزهای هوایی، دریایی و زمینی از ۲۵ اسفند تا به امروز خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از مشرق، محمدحسن قوسیان مقدم، سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به آخرین آمار خدمات در طرح امداد و نجات نوروزی و اجرای طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور به منظور مدیریت و کنترل بیماری کرونا از ۲۵ اسفند تا ۸ صبح چهارم فروردین اظهار کرد: در طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور، ۳۷ هزار و ۶۹۱ مسافر از مزرهای هوایی، زمینی و دریایی عبور کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:
جزییات تعلیق ورود مسافران غیر ایرانی از عراق

وی گفت: همچنین در مدت اشاره شده ۸ هزار و ۵۷۷ تست سریع، ۴ هزار و ۱۴۹ تست "پی سی آر" انجام شده است علاوه بر اینکه ۳۰ نفر نیز از زمان اجرای طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور قرنطینه شده‌اند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر ادامه داد:  ۲۶۴ نیروی عملیاتی در طرح مشارکت در مراقبت بهداشتی از مسافران مبادی مرزی کشور حضور دارند.

قوسیان مقدم افزود: یک هزار و ۲۰۵ پایگاه امدادی در جاده‌ها در طرح امداد و نجات نوروزی پیش بینی شده است که از ۲۵ اسفند تا ۸ صبح چهارم فروردین ۷۴۱ مورد عملیات تخصصی امداد و نجات انجام شده است. همچنین  ۲ هزار و ۲۰۸ نفر در این مدت حادثه دیده‌اند که ۹۲۷ مورد امدادرسانی، ۴۴۱ مورد انتقال به مراکز درمانی و ۹۴ مورد نیز عملیات رهاسازی و نجات انجام شده است.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه