آخرین اخبار

17. فروردين 1400 - 16:42   |   کد مطلب: 34492
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع کارت ورود به جلسه آزمون وکالت خبر داد.

به گزارش بهارانه، فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: کارت شرکت در آزمون وکالت هم اکنون (سه‌شنبه ۱۷ فروردین) بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید به حوزه‌های رفع نقص  مراجعه کنند.

زرین آمیزی توزیح داد: داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش، بخش آزمون‌های استخدامی بر روی کارت شرکت در آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۹کلیک کنند و با استفاده از چهار روش کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کنند.

او ادامه داد: داوطلبان با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای شامل (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کرده و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

به گفته این مقام مسئول، برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده یا کد پیگیری مورد نیاز موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نشد، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.

به گفته این مقام مسئول، متقاضیان برای دستیابی به این اطلاعات، باید در ابتدا نسبت به عضویت در این سیستم جهت بازیابی اطلاعات، اقدام کنند.

زرین آمیزی اضافه کرد: کارت شرکت در آزمون بدون عکس و مهر فاقد اعتبار است. فرآیند برگزاری آزمون وکالت صبح روز جمعه ۲۰ فروردین از ساعت ۸ صبح آغاز خواهد شد و در‌های ورود به جلسه آزمون در ساعت ۷:۳۰ صبح بسته می‌شود، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن در‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

این مقام مسئول گفت: هماهنگی لازم برای رفع محدودیت تردد دانشجویان متقاضی شرکت در این آزمون انجام شده و بر اساس این هماهنگی که بین سازمان سنجش و پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شده است هیچ مشکلی برای تردد بین شهری و استانی داوطلبان جهت حاضر شدن در شهر محل آزمون وجود ندارد. 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه