آخرین اخبار

18. فروردين 1400 - 8:23   |   کد مطلب: 34498
فرمانده انتظامي شهرستان بهار از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از  خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ بزرگعلي نوري، در تشريح اين خبر گفت: طرح منطقه اي با هدف ارتقاء امنيت اجتماعي و افزايش ضريب احساس امنيت در بين شهروندان در شهرستان بهار با حضور کارکنان کوپ و پليس هاي تخصصي اجرا شد.

 وي افزود: در راستاي ايجاد امنيت و آسايش براي شهروندان در 48 ساعت گذشته علاوه بر دستگيري 5 سارق اماكن خصوصي، کابل و سيم هاي برق و همچنين ادوات كشاورزي و کشف 9 فقره سرقت، 3 خرده فروش و 4 معتاد مواد مخدر  نيز دستگير شدند.

سرهنگ نوري بيان کرد: با اجراي اين طرح، 2 دستگاه خودرو کاميون حامل 147 رأ س احشام فاقد مجوز بهداشتي به ارزش بيش از 3 ميليارد و 500 ميليون ريال توقيف شد.

اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: به منظور ارتقاء فرهنگ ترافيکي و ايجاد انضباط آمد و شد تعداد 2 دستگاه خودرو به دليل عدم رعايت قوانين و مقررات توسط ماموران انتظامي شهرستان توقيف شد.

 فرمانده انتظامي شهرستان بهار در پايان از شهروندان خواست: هشدارها و آموزش هاي پليس را جدي گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سريعاً با پليس 110 در ميان بگذارند و پليس را در تامين و حفظ امنيت پايدار در جامعه ياري دهند.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه