آخرین اخبار

18. فروردين 1400 - 17:09   |   کد مطلب: 34500
جلسه فوق العاده ستاد استانی مدیریت کرونا صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان به صورت ویدئو کنفرانس در محل فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه،در جلسه فوق العاده ستاد استانی مدیریت کرونا با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار همدان ، و فرمانداران و ستادهای شهرستانها (ویدئو کنفرانس) صبح روز چهارشنبه ۱۸ فروردین۱۴۰۰ با هدف بررسی و کنترل  اوضاع  وخیم وشرایط کرونایی استان برگزارشد.

استاندار همدان در این جلسه گفت : براساس آخرین آمار همه شهرهای استان در وضعیت قرمز و تنها شهرستان اسدآباد در وضعیت نارنجی است و آمار ابتلا به کرونا در استان همدان افزایشی است که به صورت کلی شرایط استان قرمز است .
 شاهرخی خاطر نشان کرد: فرمانداران به صورت ویژه و ۲۴ ساعته در همه شهرها مدیریت امور را کنترل کنند تا پروتکل ها رعایت شود چرا که آمار به شدت افزایشی است و محدودیت های زیادی داریم و نباید اجازه بدهیم آمار فعلی بیشتر از این شود.
قنبری فرماندار شهر بهار نیز ضمن توصیه به در خانه ماندن مردم عزیز شهرستان افزود :با توجه به هشدارهای و ممنوعیت های ستاد استانی ،تنها راه عبور از شرایط فعلی رعایت پروتکل ها و پرهیز از دورهمی ها و تجمعات است و بازرسی بصورت همه جانبه انجام و در صورت مشاهده هرگونه تخلف طبق قانون برخورد خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه