آخرین اخبار

3. شهريور 1400 - 9:02   |   کد مطلب: 35824
احسان قنبری: درکنار برنامه ها و مراسم های هفته دولت، در حوزه عمرانی و افتتاح پروژه ها بیش از ۵۵ پروژه در طول این هفته به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش بهارانه، فرماندار بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار کرد: درکنار برنامه ها و مراسم های هفته دولت، در حوزه عمرانی و افتتاح پروژه ها بیش از ۵۵ پروژه در طول این هفته به بهره برداری خواهد رسید.

احسان قنبری تصریح کرد: با سرمایه گذاری و اعتبار بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان، به همت ۱۰ دستگاه اجرایی در حوزه ها ی مختلف (کشاورورزی ، صنعت، انرژی، آموزش و پرورش، فرهنگ و هنر، شرکت شهرک های  صنعتی، خانه های روستایی، حوزه بنیاد مسکن و عمران روستایی) ۵۵ پروژه در طول هفته افتتاح خواهد شد.

قنبری افزود: این پروژه ها در حدود ۱۱۶ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد کرد  و در نظر داریم در طول هفته افتتاح  پروژه ها را داشته باشیم. 

قنبری نیز در ادمه بحث به تعدادی از پروژه هایی که در هفته دولت افتتاح خواهد شد اشاره کرد: در بحث کشاورزی به  افتتاح پروژه های گلخانه، سردخانه، گاوداری، صنایع تبدیلی  و در حوزه راه به زیرگذر راه آهن حد فاصل گنج تپه و دینار آباد اشاره کرد.

همچنین فرماندار بهار به آیین بازگشایی کتابخانه آیت الله بهاری در جوار مصلی نماز جمعه که سالها تعطیل و در حال تعمیرات بود اشاره کرد و عنوان کرد: با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در طی دو سال گذشته، آیین بازگشایی مجددکتابخانه  انجام خواهد شد.

قنبری نیز اضافه کرد:  پروژه یک میلیاردی در روستای جعفر آباد در حوزه آبخیزداری با بیش از ۴۸ میلیارد  تومان هزینه زیر ساخت در شرکت  شهرک های صنعتی در سطح سه شهرک ها و دو ناحیه صنعتی هزینه شده خواهد شد.
 
وی نیز افتتاح مدرسه ۴ کلاسه در لتگاه، افتتاح و تحویل ۹ منزل مدد جویی به مددجویان کمیته امداد،  بیش از ۱۱ میلیارد تومان هزینه در حوزه مخابرات و بیش از ۸ میلیارد تومان در حوزه برق را در راستای ارتقا مخابرات و برق روستاها را از پروژه های که در هفته دولت افتتاح خواهندشد عنوان کرد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه