آخرین اخبار

9. شهريور 1400 - 18:49   |   کد مطلب: 35885
با از دست رفتن ۸ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۲ هزار و ۶۱۱ نفر رسید.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: در مجموع با ۸۳۴ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۷۱ هزار و ۶۰ نفر و بیماران بستری مثبت به ۲۴ هزار و ۵۴۴ رسیده است.

دکتر محمد طاهری تصریح کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا یک هزار و ۷۹۲ مورد بود که ۲۹۵ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۳۲ بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند.

حال ۵۷ بیمار مبتلا به کرونا وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۲۳۵، بهار یک هزار و ۲۴۳، تویسرکان یک هزار و ۳۳۸، رزن ۹۹۳، درگزین ۳۳۴، فامنین ۳۶۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۲۶۲ نفر است.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون ۴ هزار و ۶۸۵ نفر در ملایر، ۳ هزار و ۲۶ نفر در نهاوند و ۹ هزار و ۵۳۰ نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۵۳۵ مورد مثبت گزارش شده است.

هم اکنون همه شهرستان های استان در وضع قرمز کرونایی قرار دارد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه