آخرین اخبار

17. شهريور 1400 - 21:08   |   کد مطلب: 35957
مراسم معارفه شهردار صالح آباد صبح امروز با حضور مسئولان شهر و فرماندار بهار در محل بخشداری صالح آباد برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مراسم معارفه شهردار صالح آباد باحضور مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری، فرماندار شهرستان بهار، بخشدار صالح آباد ، اعضای شورای اسلامی شهرو مجمع خیرین و معتمدان شهر صالح آباد در محل بخشداری صالح آباد برگزار شد.

 جلال بهزاد مقدم ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر صالح آباد عنوان کرد:  انتخاب مهندس مهدی سحاب روشن بعنوان شهردار جدید صالح آباد  نتیجه همفکری و رای اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر است.

همچنین احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار از شهرداران ادوار گذشته این شهر به نیکی یاد کرد و انتخاب شهردار جدید از سوی شورای اسلامی شهر دوره ششم را به حاضرین در جلسه و مردم شریف شهر صالح آباد تبریک گفت.

 مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری شوراهای اسلامی شهر صالح آباد را در استان بی حاشیه و همدل قلمداد کرد و ابراز داشت:  انتخاب مجدد مهندس سحاب روشن بعنوان شهردار، حاکی از شایستگی ها و تعهد ایشان به مردم این شهر است.

مجید درویشی خاطر نشان کرد : برای خدمات رسانی بیشتر به مردم، ایجاد درآمد های پایدار توسط شهرداری و استفاده از اعتبارات استان، مرکز و نماینده مجلس برای توسعه و رشد شهر باید مورد توجه قرار گیرد.
 
در پایان  مهدی سحاب روشن شهردار صالح آباد گفت:  امیدوارم خداوند بزرگ به بنده لیاقت و توفیق خدمت را به مردم شریف شهر صالح آباد را عنایت فرماید و خادم خوبی برای مردم ولایت مدار و قدرشناس  شهر صالح آباد باشد .
 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه