آخرین اخبار

22. شهريور 1400 - 21:14   |   کد مطلب: 36008
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار :
خانه هنرمندان؛ فرصتی برای تجلی فرهنگ و هنر در شهر بهار
شاهرخ فخیمی:کلاس های آموزش بازیگری با دعوت از مربیان مجرب استان همدان در سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار درحال برگزاری میباشد.

به گزارش بهارانه، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه اظهار کرد: در راستای ابلاغ دستور العمل  متولی امور فرهنگی، سازمان جوانان هلال احمر مبنی بر تاسیس خانه هنرمندان؛ هلال احمر شهرستان بهار اقدام به تشکیل  خانه هنرمندان بهار کرده است.

شاهرخ فخیمی عنوان کرد: خانه هنرمندان فرصتی در جهت تحقق شعار داوطلب‌محوری و بهره‌مندی از مشارکت افتخاری و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر است که در قالب  تشکیل گروه آموزشی انیمیشن  با دستور کار ساخت  داستان "مرخصی شیر" به زبان فارسی و زیر نویس ترکی  و  کلاس های آموزش بازیگری در حال اجرا میباشد.

فخیمی نیز افزود: کلاس های آموزش بازیگری  با دعوت از مربیان مجرب استان همدان در سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان بهار درحال برگزاری میباشد و تا کنون ۴ جلسه از این کلاس ها با حضور ۲۵ تا ۳۰ نفر  از جوانان علاقمندان به بازیگری  شرکت کرده اند.

رئیس سازمان هلال احمر شهرستان بهار با بیان اینکه استقبال از این دوره های آموزشی بالا بوده گفت: امیدواریم در بین استعدادهای فراوان جوانان بهاری انیمیشین سازهای توانمند تربیت نماییم و فیلم و انیمیشن به اسم بچه های بهاری تولید نماییم که این قدمی در تجلی فرهنگ و هنر در شهر بهار خواهد شد و شهر بهار به عنوان مهد تمدن، هنر و انیمیشین شناخته شود.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه