آخرین اخبار

23. شهريور 1400 - 21:28   |   کد مطلب: 36015
شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون)
در بیمارستان‌ بهار به یک هزار و ۳۴۹ نفر رسید
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز سه‌شنبه با اشاره به شناسایی ۷۴۹ جدید، ۶۳ بیمار با وضعیت وخیم و فوت 7 بیمار ناشی از کرونا طی 24 ساعته گذشته، افزود: همچنین با شناسایی ۷۴۹ جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۶ هزار و ۵۱۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۰ هزار و ۷۳۰ نفر رسید.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان روز سه‌شنبه با اشاره به  شناسایی ۷۴۹ جدید،  ۶۳ بیمار با وضعیت وخیم و فوت 7 بیمار ناشی از کرونا طی 24 ساعته گذشته، افزود: همچنین با شناسایی ۷۴۹ جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۶ هزار و  ۵۱۴ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۰ هزار و ۷۳۰  نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: با فوت هفت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۷۴۱ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۲۵۴ مورد بود که ۲۳۹ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری اضافه کرد: ۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۶۳ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۴۹،  بهار یک هزار و ۳۴۹، تویسرکان یک هزار و ۴۰۱، رزن یک هزار و ۵۴، درگزین ۳۴۸، فامنین ۳۷۹ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۶۰ نفر است.
طاهری خاطر نشان کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۴۴ نفر در ملایر، سه هزار و ۳۲۴ نفر در نهاوند و۱۰ هزار و ۳۳۰ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.
از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، فامنین و تویسرکان در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه