آخرین اخبار

4. مهر 1400 - 7:31   |   کد مطلب: 36125
فاطمه کتابی اصل: گرامیداشت خانواده شهیده و شهدای شهرستان بهار که در دوران هشت سال دفاع مقدس که با صیانت از خاک وطن امنیت را برای ما جاودان کردند و باعث استمرار و تداوم انقلاب اسلامی شدند.

به گزارش بهارانه، مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار با تسلیت اربعین حسینی اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۵۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان بهار به همت  خواهران بسیجی حوزه های مقاومت شهرستان بهار برگزار میگردد.

فاطمه کتابی اصل تصریح کرد: کارگاه اقتصاد مقاومتی فدک در راستای حمایت و پشتیبانی از اشتغال زنان و تحول در اقتصاد و کسب و کارهای کوچک و صنایع تبدیلی افتتاح خواهد شد، تا با تکیه بر مشاغل خرد و خانگی روی پای خود بایستیم و بر فشارهایی که دشمن می خواهد از طریق اقتصادی بر ما وارد کند فائق آییم.

کتابی اصل افزود: دیدار بسیجیان با ائمه جمعه شهرستان بهار، شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه، نشست های بصیرتی و روشنگری با محوریت مقاومت و از خودگذشتگی از برنامه های این هفته میباشد. 

کتابی اصل نیز تصریح کرد:  مادران و همسران شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش بی بدیلی در استمرار و تداوم انقلاب اسلامی داشتند و با الگو گیری از مادر علمدار کربلا حضرت ام البنین (س) همسر و فرزندان خود را رهسپار جبهه ها  میکردند تا با صیانت از خاک وطن امنیت را برای ما جاودان کنند و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا سرکشی و دیدار از خانواده های شهیده زن و شهدای شهرستان وغبار روبی مزار مطهر شهدا با حضور بسیجیان برگزار میگردد.

وی عنوان کرد: رونمایی از سه کتاب شهدای زن شهرستان به همت کمیته زن و دفاع مقدس و رونمایی از تابلو نقاشی طرح شهدای زن شهرستان ، مراسم تجلیل از پیشکسوتان و ایثارگران زن دفاع مقدس و مدافعان سلامت(کادر درمان، بسیجیان طرح حاج قاسم سلیمانی)  از برنامه های شاخص این هفته میباشد که درهفته دفاع مقدس  برگزار میگردد.

مسئول بسیج جامعه زنان اضافه کرد: اختتامیه جوانه های صالحین پایگاه های مقاومت، اردوهای فرهنگی و تفریحی، برگزاری محافل انسی با قرآن، مسابقات فرهنگی، قرآنی، ورزشی و نقاشی  و فضا سازی و تبلیغات در فضای حقیقی و مجازی نیز از دیگر برنامه های این هفته میباشد که به همت بسیجیان و عموم خواهران برگزار میگردد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه