آخرین اخبار

7. مهر 1400 - 22:10   |   کد مطلب: 36159
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هشت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۸۷۲ مورد رسیده است.

به گزارش بهارانه، دکتر «محمد طاهری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با شناسایی ۳۳۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۹۱۷ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۶ هزار و ۸۰۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۷۰ نفر بود که ۱۷۹ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری افزود: ۳۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۹ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۳۱، بهار یک هزار و ۴۱۶، تویسرکان یک هزار و ۴۳۳ رزن یک هزار و ۱۱۴، درگزین ۳۷۳، فامنین ۳۸۶ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۰۲ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون پنج هزار و ۲۸۲ نفر در ملایر، سه هزار و ۵۸۷ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۸۸۶ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، فامنین در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه