آخرین اخبار

22. مهر 1400 - 21:11   |   کد مطلب: 36297
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته دو نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، محمد طاهری درباره آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۳۸۵ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۵۵ نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۱ هزار و ۵۳۶ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان دو مورد فوتی ثبت شده است، تصریح کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به دو هزار و ۹۴۶ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۵۱۱ نفر، بهار یک هزار و ۴۶۰ نفر، تویسرکان یک هزار و ۴۶۸ نفر، رزن یک هزار و ۱۵۲ نفر، درگزین ۳۸۶ نفر، فامنین ۳۹۲ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۴۳۵ نفر بوده است.
وی تاکید کرد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۴۶۰ نفر، نهاوند سه هزار و ۸۱۸ نفر و همدان ۱۱ هزار و ۳۵۰ نفر به کرونا مبتلا شدند.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه