آخرین اخبار

5. آذر 1400 - 18:27   |   کد مطلب: 36703
غلامرضا فخاری در ۸سال دفاع مقدس فداکاریهای بسیجیان بر کسی پوشیده نیست و هم اکنون نیز در عرصه های مختلف رشادت های مختلف را از این دلیر مردان شاهد هستیم و شاهد پیشرفت هرچه بیشتر این نهاد هستیم و کسب رتبه اول استان برای حوزه مقاومت بسیج نشان از تلاش همه جانبه بسیجیان لالجین است.

به گزارش بهارانه، به نقل از آوای لالجین جلسه دیدار و تبریک هفته بسیج باحضور جمعی از اعضای هیئت مدیریه انجمن توسعه اجتماعی و امور فرهنگی لالجین با فرمانده بسیج و فرمانده گردان امنیتی لالجین برگزارشد.

در این جلسه  مدیرعامل انجمن توسعه امور اجتماعی و فرهنگی لالجین با یادآوری رشادت ها و سلحشوری های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس گفت : در ۸سال دفاع مقدس فداکاریهای بسیجیان بر کسی پوشیده نیست و هم اکنون نیز در عرصه های مختلف رشادت های مختلف را از این دلیر مردان شاهد هستیم و شاهد پیشرفت هرچه بیشتر این نهاد هستیم و کسب رتبه اول استان برای حوزه مقاومت بسیج نشان از تلاش همه جانبه بسیجیان لالجین است.

غلامرضا فخاری گفت: ما وظیفه داریم و برآنیم در قالب انجمن با کمک بسیجیان در قالب کمیته های مختلف در راستای اهداف و اساسنامه انجمن  به فعالیت بپردازیم.

او ابراز امیدواری کرد که انجمن  با استفاده از تمامی پتانسیل ها و نیز اقشار مختلف جامعه در هر سمت ،شغل و دیدگاه سیاسی و جناحی در رفع نیازهای اجتماعی و فرهنگی لالجین گام بر خواهد داشت .

 آقای شاه محمدی فرمانده گردان امنیتی لالجین در این نشست گفت: ما سرباز امام زمان هستیم و امیدواریم با کمک هم گامهای خوبی را برای لالجین برداریم و برای جامعه هرچه بیشتر مفیدتر باشیم .

 فرمانده حوزه بسیج لالجین با ابراز خشنودی از ایجاد این تشکل مردم نهاد گفت: بنیاد حرکات مردمی با بسیج نهاده شد و استفاده از منویات مقام رهبری برای ادامه راه برای همگان راهگشاست 
کریمی گفت: لاله‌جین الگوی مناسبی برای اقتصاد مقاومتی است که باید این الگو  به  همگان در اقصی نقاط کشور معرفی شده تا نتیجه های مطلوبی حاصل شود .
او گفت:  بسیج در هر جبهه‌ای که احساس نیاز شود وارد می‌شود و موسسات مردم نهاد هم جزو همین قشر بوده که احساس نیاز کرده و وارد میدان میشوند و به تبع  شما هم بسیجی هستید که احساس نیاز کرده اید و خودجوش در جبهه اجتماعی و فرهنگی لالجین وارد فعالیت شده اید 
کریمی گفت:  امیدوارم این انجمن با ایجاد کارگروه‌های مختلف بتواند برای رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی لالجین گام بردارد. 
او بر همکاری بسیج و نیروهای بسیجی برای پیشبرد اهداف عالیه این انجمن تاکید کرد.

 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه