آخرین اخبار

6. آذر 1400 - 17:56   |   کد مطلب: 36708
با از دست رفتن ۱ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۳ هزار و ۱۱۶ نفر رسید.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: در مجموع با ۷۷ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۹۹ هزار و ۲۶۶ نفر و بیماران بستری مثبت به ۳۰ هزار و ۸۸۰ رسیده است.

دکتر محمد طاهری تصریح کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا ۴۲۲ مورد بود که ۵۸ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۹ بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند.

حال ۳۰ بیمار مبتلا به کرونا وخیم گزارش شده است.

وی درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۶۳۵، بهار یک هزار و ۵۵۹، تویسرکان یک هزار و ۵۷۲، رزن یک هزار و ۲۳۲، درگزین ۴۱۵، فامنین ۴۱۱ و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۳۸ نفر است.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون ۵ هزار و ۷۶۱ نفر در ملایر، ۴ هزار و ۱۲۶ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۹۶۰ نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۶۷۱ مورد مثبت گزارش شده است.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه