آخرین اخبار

14. دى 1400 - 21:25   |   کد مطلب: 37075
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از تشکیل کمیته ویژه نظارت بر اماکن ورزشی استان همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار برنا از همدان، حمید سیفی در نشست سه‌شنبه‌های با رسانه در جمع ورزشی‌نویسان استان همدان با اشاره به تدوین برنامه‌های راهبردی برای رفع مشکلات و دغدغه‌های موجود در حوزه‌های ازدواج، اشتغال، فرزندآوری هستیم، گفت: در بحث جمعیت عوامل و متغیرهای متعددی از گذشته تابه‌حال موجب شده‌اند امروز با بحران جمعیت در کشور مواجه باشیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ریاست محترم جمهور حضرت آیت‌الله رئیسی و مجلس شورای اسلامی در این زمینه ورود جدی داشته و با تصویب طرح‌های حمایتی ویژه زوجین و جوانان این امر را تسهیل کرده است، گفت: خوشبختانه امروز در حوزه جوانان مطالعات و برنامه‌های بسیار خوبی از سوی قرارگاه جمعیت در سطح استان همدان در حال انجام است که نویدبخش آینده روشن خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ادامه با اشاره به اینکه خوشبختانه در بحث ورزشی طی چند ماه افتخارآفرینی‌های بسیار خوبی در هیئت‌های مختلف ورزشی خصوصاً هندبال، والیبال، قایقرانی، کشتی و غیره صورت‌گرفته است، گفت: رئیس هیئت کشتی استان اقدامات خوبی انجام داده‌اند و بعد از ۸ سال شاهد مدال‌آوری ملی و فراملی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه حضور در مسابقات ملی و فراملی و درخشش در آوردگاه‌های المپیک و جهانی هدف تعریف شده ورزش استان همدان است، گفت: امیدواریم در ادامه راه با همدلی و همراهی هرچه بیشتر شاهد توسعه ورزش و ارتقاء جایگاه ورزشکاران استان در میادین مختلف باشیم.

سیفی در ادامه با اشاره به اینکه محدودیت‌های گسترده از فعالیت‌های ورزشی برداشته شده است، گفت: فعالیت در تمامی اماکن ورزشی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تزریق دز دوم بلامانع است.

وی با بیان اینکه استخرها نیز با ۳۰ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند، گفت: کمیته ویژه نظارت بر اماکن ورزش استان همدان طی روزهای آینده باهدف نظارت دقیق و کارشناسی بر عملکرد اماکن ورزشی و بهره‌برداران در اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تشکیل خواهد شد چراکه بحث سلامت ورزشکاران و عموم افرادی که از اماکن ورزشی استفاده می‌کنند بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حفر، ساماندهی و احیاء زمین‌های چمن طبیعی در سطح استان همدان باهدف بهره ورزی بیشتر و کاهش مصرف آب، گفت: خوشبختانه در حال حاضر چاه آب در شهرستان‌های رزن، اسدآباد حفر و پیمانکار به‌محض مساعد شدن شرایط نسبت به تخم‌پاشی اقدام می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بحث ورزش بانوان منطبق بر سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کنیم، گفت: در حال حاضر توازن در استفاده از اماکن و زیرساخت‌های ورزشی استان همدان وجود دارد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه