آخرین اخبار

17. ارديبهشت 1401 - 23:08   |   کد مطلب: 38205
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در این استان برای دومین روز متوالی صفر شد به نحوی که در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ویروس کرونا گزارش نشده است. «

به گزارش بهارانه، علیرضا توقیری روز  شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آمار متوفیان کرونا در استان همدان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۳۳۹ نفر رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین با شناسایی ۳۱ بیمار بستری جدید مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا، شمار بیماران بستری در بیمارستان های استان همدان به ۱۹۵ نفر رسید.

توقیری اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۵۲۴ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: در این مدت ۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی استان بستری شدند، همچنین مجموع بیماران شناسایی شده تاکنون به ۱۴۴ هزار و ۶۲۶ نفر رسیده است.

توقیری درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا نیز گفت: تاکنون سه میلیون و ۱۷۹ هزار و ۹۳۶ دُز واکسن کرونا (نوبت اول، دوم و یادآور) برای جامعه هدف در استان همدان تزریق شده است.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان تابعه استان همدان، اسدآباد در وضعیت آبی و مابقی شهرستان ها در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه