آخرین اخبار

29. ارديبهشت 1401 - 23:34   |   کد مطلب: 38340
نشست جهاد روشنگری با حضور مسئول بسیج رسانه استان همدان در حوزه علمیه صلیقه کبری(س) شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مسئول بسیج رسانه استان همدان، یکی از رسالت های حوزه علمیه را جهاد تبیین برشمرد و گفت:  فرمان اجرای جهاد تبیین که به فرمایش مقام معظم رهبری صادر شده است برگرفته از آیات الهی است  با ادبیات زیبای رهبری  آمیخته شده است.

   

ناصر قوامی تصریح کرد:  همانگونه که در حماسه عظیم عاشورا حضرت زینب(س) ‌به تبیین هدف و قیام عاشورا پرداخت، ما نیز با یادآوری ایام الله و پیروزی انقلاب و حوادثی که پس از انقلاب سپری کردیم، بدانیم که آینده نظام و اسلام روشن است و با تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب، مردم را آگاه سازیم.

قوامی افزود:  دولت با حذف ارز ترجیحی اقدام به جراحی بزرگ اقتصادی کرد که سالها پیش باید این اتفاق رخ می داد، طبیعتا این جراحی دردآور و نیاز به مسکن دارد و با تحقیقاتی که صورت گرفته آثار بهبودی آن بعد از مدتها نمایان می شود. لذا وظیفه ما این است که در مقابل نفوذی ها و رسانه های دشمن که قصد براندازی و شورش و نیز فریب مردم را دارند، جهاد تبیین را سرلوحه کار قرار دهیم و در جامعه امید آفرینی کنیم.

وی، اجرا طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را اقدامی موثر از سوی دولت سیزدهم خواند و گفت: با این کار دست سودجویان قطع شد و یارانه ها به جیب مردم می رود.

قوامی در پایان جهاد تبیین را به عنوان ابزاری در مقابل جریان تحریف، راهگشا دانست و گفت: جهاد تبیین، انسجام ساز و خنثی کننده توطئه دشمنان است.

 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه