آخرین اخبار

31. ارديبهشت 1401 - 23:14   |   کد مطلب: 38348
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: شهدا طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند

به گزارش بهارانه، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان با خانواده معلم شهید صفر علی عبدی دیدار کرد.

   در این دیدار که سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار نیز حضور داشت، محمود نقوی با اشاره بر ضرورت تکریم خانواده شهدا گفت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای همگان به ویژه نسل جدید یادآوری می‌کند.

   نقوی افزود: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان‌گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، بنابراین تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما بوده و باید به فرهنگی در بین آحاد جامعه تبدیل شده و نهادینه شود.

   وی تصریح کرد: شهدا به عنوان طلایه‌داران و پرچمداران راستین عرصه‌های عشق و معرفت هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.

   وی خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره های درون مدرسه ای از برنامه های اصلی است و همچنین برپایی یادواره متمرکز در سطح شهرستان ها و مناطق از دیگر برنامه ها است.

   گفتنی است شهید عبدی متولد 1338در شهر بهار می باشد و در سال 1361 در عملیات رمضان در جبهه کوشک به درجه رفیع شهادت نائل شد

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه