آخرین اخبار

25. تير 1396 - 12:07   |   کد مطلب: 22863
جمعه گذشته جشنواره ماهیگیری در جزیره شادی برگزار شد و در آن تعداد زیادی از شرکت کنندگان از استان های همجوار و شهرستان ها مختلف حضور داشتند که شب قبل از مسابقه خود را به مجموعه رسانده و در کنار دریاچه چادر زده بودند.

به گزارش بهارانه، جمعه گذشته جشنواره ماهیگیری در جزیره شادی برگزار شد و در آن تعداد زیادی از شرکت کنندگان از استان های همجوار و شهرستان ها مختلف حضور داشتند که شب قبل از مسابقه خود را به مجموعه رسانده و در کنار دریاچه چادر زده بودند تا صبح بتوانند در مسابقه شرکت کنند. اما متاسفانه نکته قابل توجه در این مسابقه حضور کمرنگ همشهریان و ورزشکاران بهاری در این مسابقه بود و جای خالی ورزشکاران بهاری که ید طولایی در مسابقات و جمع های گروهی دارند در این مسابقه مشهود بود.

حال این سوال برای ما مطرح است که چرا همشهریان و علی الخصوص ورزشکاران از این مسابقه استقبال نکردند این در صورتی است که تعدادی از حاضرین که از همدان به جزیره شادی آمده بودند اظهار می کردند که از طریق هیات ورزش های همگانی از وجود این برنامه مطلع شده اند و خود را به برنامه رسانده بودند.

جالب است که تعدادی از گروه های ورزشی در این روز سفر یک روزه به سایر شهرها و استان ها داشته و اطلاعیه شرکت در برنامه های گروهی الوند و سایر نقاط استان را داده بودند و هیچ یک اطلاعیه ای مبنی بر شرکت گروهی در برنامه جزیره شادی را نداده بودند.

امیدواریم که مردم و ورزشکاران ما نه در حرف بلکه در عمل حمایت کننده نام بهار و بهاری باشند و اگر مدعی هستیم که جزیره شادی متعلق به بهار است باید در عمل هم میزبانی خود را نشان داده و به راحتی پا پس نکشیم و با حضور پر شور در این گونه برنامه ها حق میزبانی خود را ادا کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه