آخرین اخبار

23. آبان 1396 - 8:19   |   کد مطلب: 24755
هموطن گرامی بار دیگر یکی از حوادث طبیعی اتفاق افتاد و جان جمعی از عزیزان ما را گرفت و انسانهای با شرف و با وجدان را به سوگ نشاند. چه بسا هر یک از ما، یا خانواده، خویشاوندان و یا دوستان ما می توانست یک از قربانیان این حادثه ناگوار باشد.

به گزارش بهارانه، ضمن اظهار همدردی با خانواده های قربانیان این اتفاق ناگوار و سعی و تلاش برای کمک رساندن به این هموطنان غمگین و مصیبت زده، اکنون فضای مجازی - که نه بلکه تاثیر گذار تر از هرفضای حقیقی - فرصتی فراهم آورده است تا حتی الامکان با سوء استفاده کنندگان از این زلزله وحشتناک مبارزه و مقابله کنیم. چه اینکه به تجربه ثابت شده است که عده ای سود جو و از خدا بی خبر، به غیر از جیب خود به هیچ یک از اصول اخلاقی و انسانی پایبند نبوده و در نهایت بی وجدانی بدنبال منافع شخصی و گروهی هستند. 

بدون شک، غارت گران بیت المال اعم از دولتی و غیر دولتی که در صدد گرفتن ماهی از آب گل آلود هستند از همین لحظه بفکر انعقاد قرار دادهای ارائه خدمات، ساخت و ساز و امثالهم در مناطق زلزله زده با شعار های فریبنده عمران و آبادی و وخدمت به مردم آسیب دیده، با طرح و نقشه های پیچیده ، آرزوهای بزرگ پول دار شدن در فرصت کوتاه را در سر می پرورانند.

با نفوذ در ادرات دولتی و با برگزاری مناقصه های بظاهر قانونی، نهایت سعی خود را به کار خواهد گرفت تاچون گذشته از خون های ریخته شده و استخوانهای شکسته شده کودکان در زیر آوار نردبان ترقی ساخته قدرت و ثروت خود را افزایش بدهند. 

برای تمامی مردم به ویژه انسانهای باشرف حاضر در ادارات دولتی، وظیفه اسلامی، انسانی و اخلاقی است که با هوشیاری کامل با انعکاس اخبار  در آن گروهها و کانالهای تلگرامی اجازه ندهیم خیانتکارانی امثال برخی از سازندگان مسکن  مهر فرصت پیدا کرده در این روند به مطامع خود نائل شوند.

علی محبی – عضو هیئت علمی دانشگاه( از اسرای دفاع مقدس)

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه