آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 15:00   |   کد مطلب: 24985
در حالی که در هفته های اخیر شاهد تغییراتی در مدیران شهرستانی بودیم دومینوی تغییرات این بار به اداره ورزش و جوانان رسید و در اقدامی غیر منتظره علی اصغر بهمنی هرمز از مدیران بومی شهرستان تودیع و کیانوش سلیمانی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

به گزارش بهارانه، خبر تودیع یکباره یکی از مدیران شایسته بومی شهرستان بهار باعث سرازیر شدن موجی از پیام های مردمی برای این پایگاه خبری در تقدیر وتشکر از وی و ابراز ناراحتی از جابجایی وی  شد.

این در صورتی است که بهمنی  در مدت سه ساله تصدی پست ریاست اداره ورزش و جوانان خدمات شایسته ای برای ورزش شهرستان داشت که یکی از اثرات این خدمات را می توان در افزایش تعداد مدال های بین المللی در سطح شهرستان و اعزام تیم های ورزشی به مسابقات جهانی دانست به طوریکه در یک سال گذشته استان همدان موفق به کسب 70 مدال بین المللی شده که 21 مدال به شهرستان بهار تعلق دارد.

اما آنچه که بیش از پیش موجب واکنش مردمی در این تغییر یکباره شده بومی بودن این مدیر است. تجربه ثابت کرده که مردم شهرستان بهار عرق خاصی به بومی بودن مدیران شهرستانی دارند و حال که کیانوش سلیمانی به عنوان سرپرست غیر بومی برای این اداره معرفی شده باعث ایجاد انتقاداتی به مسئولین شهرستان شده است.

طبق آنچه که خود بهمنی اعلام کرده اختلاف نظر وی با دکتر پورمختار بر سر عدم توزیع متوازن بودجه عمرانی ورزشی شهرستان علت اصلی جابجایی وی می باشد و ربطی به اختلاف نظر وی با امام جمعه شهر بهار ندارد و اگر چنین باشد سوالات متعددی برای ما شکل می گیرد که باید به آنها پاسخ داده شود.

فرماندار شهرستان بهار به عنوان شخصی که به طور کامل از درخواست ها و انتظارات مردمی اطلاع دارد باید در این زمینه پاسخگو باشد که در مورد این جابجایی چه نظری داشته و چه تمهیداتی برای جایگزینی یک نیروی بومی در شهرستان انجام خواهد داد و حال سوال اینجاست که دلیل واقعی این جابجایی چیست ؟

 آیا واقعا دید مغرضانه  یک مسئول بالا دستی باید منجر به حذف یک مدیر شایسته از عرصه مدیریت یک شهرستان شود؟

آیا وجود اختلاف نظر در مورد توازن بودجه عمرانی در مناطق مختلف یک شهرستان دلیل مناسبی  برای جابجایی سفارشی یک مدیر می تواند باشد؟

آیا  این مورد، مهر تائیدی بر دلسوز بودن مدیران بومی نمی تواند باشد؟

امیدواریم صدای مردم به گوش مسئولین برسد و یک مدیر بومی هم رده و بالاتر از بهمنی سکان مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار را در دست بگیرد و از اصغر بهمنی با تجربه سه ساله مدیریتی در اداره ورزش و جوانان در عرصه های دیگر بهترین بهره برده شود.

انتهای پیام/
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه