آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 11:32   |   کد مطلب: 25066
در پی تودیع یکباره سرپرست بومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار شاهدیم که به رسم ادب و با هر نیتی پیام های تقدیر و تشکر فراوانی به پاس زحمات ایشان در فضای مجازی منتشر و منعکس می شود اما خبری که بیش تر از این شوکه کننده است انتصاب مدیر غیر بومی است.

به گزارش بهارانه،  این باعث تاسف است که هیچ گونه واکنشی را از جانب فعالان ورزشی و شهروندان نسبت به انتصاب مدیر غیر بومی شاهد نیستیم.                                                                     

آیا به راستی  این صحیح است که با وجود نیروهای متخصص بومی با پتانسیل فراوان که شایستگی تصدی این امر را دارند از مدیران غیر بومی استفاده شود؟
آیا بهتر نیست از مدیران بومی که بیشتر از دیگران به فکر آینده و پیشرفت دیار مادری خود هستند استفاده شود؟
پس زمان استفاده از این نیروهای دلسوز و متخصص بومی کی خواهد رسید؟  
تا کی بایستی نسبت به این خواسته بحق خویش  سکوت کرده و بهار را تبدیل به قتلگاه استعدادهای خویش  کنیم و هیچ گونه درخواستی من باب این حق مسلم خویش از مسئولان  نداشته باشیم ؟
آری اگر در این امر نیروی متخصصی در شهر وجود نداشت این مسئله قابل هضم و عقلانی بود که نیروی غیربومی متخصص  بهتر از نیروی بومی بدون داشتن تخصص و تجربه است و جای مطرح کردن این سوالات و گلایه ها نیست.
تا کی بایستی در جمع های خصوصی خود در مورد این موضوعات صحبت کرده و بی تفاوت به این اتفاقات دست روی دست گذاشته و خواسته های معقول و حقانی خود را به گوش مسئولان مربوط نرسانیم و در کنارشان در پی تحقق خواسته های  خویش تلاش نکرده  و کمک حالشان نباشیم  و برای آبادانی شهرمان تلاش نکنیم  پس بیایید به گفته راهنمای زندگی خویش قرآن کریم  یکدیگر را به حق سفارش کنیم و بخواهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه