آخرین اخبار

29. فروردين 1397 - 13:30   |   کد مطلب: 27007
بر اساس نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی شهر انجام شد، توسعه و رونق بازار شهر بهار به عنوان یکی از خواسته های اقتصادی مردم مهمترین دغدغه مردم شهر بهار بیان شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از نافع به آخرین روزهای اولین ماه از سال 97 نزدیک می شویم و هنوز فرماندار جدید شهرستان بهار معرفی نشده است. بی شک فرماندار یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین شخصیت ها و مقامات در هر شهرستان است و مردم به عنوان شخص اول دولت در شهرستان انتظارات زیادی از وی داشته و خواهان حل مشکلات شهرستان و منطقه را از وی هستند.
اگر بخواهیم مهمترین مشکلات منطقه و شهرستان را برشمریم باید به مواردی همچون حل مشکل حریم سیاسی شهر، تعیین تکلیف پروژه جزیره شادی، توسعه و رونق بازار شهر، آلایندگی شهرک صنعتی، مشکل آب شرب در تابستان و آلایندگی کشتارگاه دام و طیور اشاره کنیم.
طبق یک نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی شهرستان صورت گرفت، میزان اولویت و اهمیت هریک از این موضوعات به رای گذاشته شد و در این بین توسعه و رونق بازار شهر با حدود 50 درصد آرا، مهمترین مشکل از نظر مردم بیان شد. این نتیجه نشان از دغدغه اقتصادی مردم منطقه دارد، مشکلی که نه تنها مردم شهر بلکه تمام کشور با آن مواجه هستند و رونق بازار خرید و فروش و ایجاد بازارچه و پاساژ در شهر می تواند اندکی از این مشکل مردم را حل کند.
حل مشکل مجموعه جزیره شادی در این بین با 25 درصد آرا بعد از توسعه و رونق بازار شهر مهمترین خواسته مردم بهار می باشد، این پروژه بیش از 6 سال است که در ورودی شهر بهار آغاز شده و با قول ایجاد سرسره آبی و مجموعه تفریحی فرهنگی امید تازه ای برای ایجاد شور و نشاط مردم شهر بود که با به وجود آمدن موانع و مشکلاتی متوقف شده و مردم ما منتظر بهره برداری کامل از آن می باشند.
حل مشکل حریم سیاسی شهر دیگر مسئله ای است که مردم شهر نسبت به آن حساس بوده و خواستار حل آن هستند. همچنین دیگر مسائل مهم زیست محیطی از دیگر رده های اهمیت برای مردم ما برخوردارند.
حال که یک ماه از سال 97 می گذرد امیدواریم که با معرفی فرماندار جدید این مشکلات به ترتیب در اولویت کاری فرماندار قرار گرفته و دیگر مسئولین نیز با این دیدگاه بیش از پیش در جهت پیشرفت و آبادانی شهر قدم بردارند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه