آخرین اخبار

15. دى 1398 - 10:44   |   کد مطلب: 30253
علی غیبی هنرمند نام آشنای بهاری بعد از شنیدن خبر شهادت سردار سلیمانی:
آمریکا با این کار قبر خود را کند
شهادت سردار سلیمانی را حاوی پیام مهمی برای ایرانیان دانست و گفت: همه باید از این به بعد لباس رزم بپوشیم و به میدان برویم.

به گزارش بهارانه،  علی غیبی یکی از هنرمندان خوشنام و انقلابی شهر بهار است که در رشته نقاشی فعالیت می کند و تصویرگری چهره شهدا در برخی از یادواره ها را به صورت زنده در کارنامه خود دارد.
غیبی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شنیدن خبر شهادت سردار سلیمانی بسیار منقلب شد و گفت: از وقتی که این خبر را شنیدم آرام و قرار ندارم و مثل شخصی هستم که شکست بزرگی در زندگیش بخورد . آرامشم را از دست داده ام و باورم نمیشود.
غیبی شهادت سردار سلیمانی را حاوی پیام ارزشمندی برای ما دانست و گفت: شهادت حاج قاسم پیامی را برای ما دارد و گویی همه ما دیگر باید لباس رزم بپوشیم و آماده مبارزه شویم.
وی گفت: مطلب مهمی که امریکا و اسرائیل در مورد شیعیان امیرالمومنین نمی دانند این است که همه ما به دنبال شهادت هستیم. اینها اگر این را می دانستند و این را درک می کردند اینقدر سر به سر ما نمی گذاشتند.
غیبی ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی باعث شد خشم ما نسبت به استکبار جهانی فوران کند و امریکایی ها مطمئن باشند که اتفاق های بعدی اتفاقات بدی برایشان خواهد بود.
این هنرمند مردمی ادامه داد: امریکا با این کار قبر خودش و اسرائیل را کند ؛ چرا که ما تنها منتظر فرمان رهبریم که به میدان بیاییم.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی در دل همه ما جای داشت و شهادتش باعث شد همه آن کسانی که به علت مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی به کشور پشت کرده بودند هم بیدار شوند و فهمیدند که باید برای مراقبت از کشورمان از جانمام هم بگذریم./ک

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه