آخرین اخبار

8. دى 1399 - 8:43   |   کد مطلب: 33789
یکی از شگردهای سیاستمداران و مسئولان عوامفریب (پوپولیست) توسل به فنون «بازدید سرزده» و برگزاری «نشست صمیمانه» است.

به گزارش بهارانه، برخی مدیران و مسئولان به هر پستی که می‌رسند و بر هر صندلی که تکیه می‌زنند تا چند سال مشغول بازدید سرزده و نشست صمیمانه می‌شوند.
البته آن‌ها مدعی هستند با این کارها می‌خواهند در بین مردم باشند و در بطن کار قرار گیرند تا مشکلات را بهتر و دقیقتر ببینند و پس از آن برای حل آن‌ها برنامه‌ریزی کنند!

خسته نباشید مسئول محترم، لطف عالی متعالی. در کشوری که مشکلات و نواقص آن کاملا آشکار است و حتی خواجه حافظ شیرازی هم از آن‌ها باخبر است؛ بازدید سرزده چه ضرورتی دارد؟ شما که یک گوش‌تان در و گوش دیگرتان دروازه است، نشست صمیمانه به چه دردتان می‌خورد؟ بسیار وقاحت می‌خواهد که مسئولی در ایران بگوید؛ مجبور شدم برای شناسایی مشکلات بطور سرزده بازدید حضوری انجام دهم. در کشوری که مشکلات و نیازهای هر حوزه‌اش سال‌هاست بر عالم و آدم آشکار شده؛ شما مسئول محترم از چه چیز خبر نداشتی که بطور سرزده حضور پیدا کردی؟ چه نیازی به بازدید ناگهانی و غیرمنتظره داشتی؟

آیا با این بازدیدهای سرزده که مردم در ده‌ها سال گذشته بارها خبرش را شنیده‌اند و تصاویرش را دیده‌اند، مشکلی حل شده است؟ آیا این نشست‌های صمیمانه گره‌ای را باز کرده است؟ جز این است که این بازدیدهای سرزده و نشست‌های صمیمانه حرکتی پوپولیستی و برای دل خوش کردن مردم است؟ جز این است که با این نمایش‌ها می‌خواهید از زیر بار مسئولیت فرار کنید و خود را بی‌خبر و مظلوم نمایش دهید؟ اصلا اگر ساختار درستی بنا کرده بودید چه نیازی به این بازدیدهای سرزده و نشست‌های صمیمانه بود؟ به جای نمایش و تبلیغات بروید کار را از اصل درست کنید. مطمئن باشید اینقدر اوضاع خراب است که وقت نمی‌کنید بازدید سرزده و نشست صمیمانه داشته باشید.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه