آخرین اخبار

4. ارديبهشت 1399 - 22:27   |   کد مطلب: 31442
اولین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در بهار؛
توزیع ۴هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان
تعداد ۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۵۰۰ میلون تومان بین اقشار آسیب پذیر شهرستان توزیع شد

به گزارش بهارانه، عصر امروز اولین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان بهار در قرارگاه امام حسن مجتبی با رمز یا الله آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما، عصر امروز در قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) جمعی از اعضای ستاد مردمی مقابله با بیماری کرونا، فرمانده و کارکنان بسیج و سپاه ناحیه بهار و جمعی از مسئولین و خیرین شهر بهار گرد هم آمدند تا بسته های معیشتی تهیه شده را به دست آسیب دیدگان شغلی از بیماری کرونا برسانند.

فرمانده سپاه ناحیه بهار در حاشیه این مراسم گفت: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر  کمک‌های مومنانه به آسیب دیدگان شغلی بیماری کرونا، قرارگاه امام حسن مجتبی در تشکیل شد.

سرهنگ مهدی هندی گفت: این قرارگاه در سطح شهرستان بهار به فرماندهی امام جمعه شهرستان و جانشینی فرمانده سپاه ناحیه بهار تشکیل شد.

هندی ادامه داد: با کمک های مردم فهیم شهرستان بهار در مرحله اول این رزمایش تعداد ۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین ۲ هزار بسته بهداشتی هر بسته به ارزش ۲۰ هزار تومان تهیه شد و قرار است این بسته ها بین نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع شود.

 وی افزود: این رزمایش دو مرحله دیگر نیز دارد که قرار است در روز میلاد امام حسن مجتبی ۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی و همچنین در عید سعید فطر نیز ۴ هزار بسته معیشتی و بهداشتی تهیه شده و بین نیازمندان آسیب‌دیده شغلی از بیماری کرونا توزیع شود.

هندی همچنین با تشکر از نهادها و موسسات کمک رسان در این رزمایش گفت: از ۲ هزار بسته معیشتی هفتصد بسته اهدایی سپاه پاسداران، ۴۵۰ بسته  اهدایی آستان قدس رضوی، ۲۰۰ بسته اهدایی حوزه امام صادق گروه جهادی شهید ترابی کمال، ۲۰۰ بسته اهدایی حوزه امام علی شهر لالجین، ۷۵ بسته اهدایی بسیج جامعه زنان شهرستان، ۳۰ بسته اهدایی حوزه مقاومت امام حسن، ۳۵۰ بسته اهدایی هیئت علمدار شهر بهار و ۲۰۰ بسته پایگاه شهید جهانگیری روستای سیمین می باشد.

وی همچنین گفت:  از دو هزار بسته بهداشتی ۱۵۰۰ بسته اهدایی گروه جهادی نصر ظهور بسیج دانش آموزی و ۵۰۰ بسته بهداشتی نیز اهدایی پایگاه خواهران روستای دستجرد می باشد./ ک
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر