آخرین اخبار

8. ارديبهشت 1399 - 11:59   |   کد مطلب: 31474
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان همدان در بازدید از قرارگاه سردار سلیمانی:
ساخت دستگاه تولید دستکش به دست طلاب مایه خرسندی است
دکتر ام کلثوم امیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان همدان به اتفاق هیئت همراه و گروه مستند ساز از قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مدرسه علمیه صدیقه کبری (س) شهرستان بهار بازدید کردند

به گزارش بهارانه، ام کلثوم امیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان همدان در بازدید از حوزه علمیه خواهران شهرستان بهار فعالیت طلاب و مبلغین مدرسه علمیه صدیقه کبری (س) شهرستان بهار را با توجه به ایام شیوع ویروس کرونا در قرارگاه جهادی سردار سلیمانی ستودنی دانست.

 امیدی که جمعی از گروه مستند ساز نیز وی را همراهی می کردند گفت: شما با جان خود و سرمایه وجودیتان در حال جهاد و همدلی هستید و با این اقدامات شایسته در این ایام به زیبایی لبیک به امر رهبری و کمک مومنانه را ثابت کردید.

وی افزود: عنایت خداوند و توجهات اهل بیت و روح شهدا و قطعا روح مطهر سردار سلیمانی که قرارگاه را به نام ایشان قرار دادید ، همراه شما خواهد بود.

وی در ادامه ضمن بازدید از بخشهای مختلف قرارگاه، از اختراع دستگاه تولید دستکش توسط طلبه جهادگر خانم مریم خدادادی که با همکاری و کمک همسرش موفق به تولید این دستگاه شده بود، بسیار ابراز خرسندی نمود و به مجموعه کادر حوزه بهار هم که با حمایتهای خود در کنار طلاب جهادی  بودند، خداقوت گفت و برای همگان آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون نمود.

 در ادامه تیم مستند ساز از اقدامات طلاب و مبلغین در قرارگاه به ساخت برنامه مستند پرداختند تا این فعالیتهای خالصانه و شبانه روزی را به اثری ماندگار تبدیل نمایند.

انتهای پیام/ ک

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر