آخرین اخبار

13. آبان 1399 - 16:21   |   کد مطلب: 33264
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار همزمان با فرا رسیدن 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی : آثار افول قدرت شیطانی آمریکا به وضوح نمایان گشته...

به گزارش بهارانه، مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار همزمان با فرا رسیدن 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  در مصاحبه  با خبرنگار بهارانه گفت:

سیزدهم آبان یادآور یاد و خاطره شهدای والا مقام دانش آموز  وروز استکبار ستیزی است که در تقویم کشورمان به عنوان یوم الله نامگذاری شده است وملت ایران با پیروی از امم (ره9 خشم خود را که از رفتار ددمنشانه حامی رژیم پهلوی ظاهر  کردند و در رفتار استکبار ستیزانه دانشجوبان خط امام (ره9 متبلور شد.

 

کتابی اصل تصریح داشت: 13 آبان به همه مسلمانان آموخت که میتوانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند و در  معبد انسانیت ، آزادانه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید ،به نماز بایستند  و تنها در برابر (الله) به کرنش و سجود بنشینند و جز او همه را طرد کنند.

 

وی همچنین افزود واقعه ی 13 آبان به دلهای مومنان قوت بخشید و غروری مقدس  و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد و پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت  و در سیزدهم آبان مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان داد که دیوار  ستم شکستنی  است.

وی در پایان گفت : اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی و برملا شدن چهره خبیث آمریکا  و دشمنی های مکرر شیطان پلید و رژیم صهیونیستی  با انقلاب اسلامی ایران ،راهبرد نظام اسلامی  برای مقاومت در برابر استکبار و استعمار در سرتاسر عالم به پیروزی رسیده است و اکنون آثار افول قدرت شیطانی  آمریکا به وضوح نمایان گشته است.

پابان گزارش/

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه